Vedra International

Vedra International - About us

Графичен дизайнер

Във връзка с разширяването на своята дейност Ведра Интернешънъл АД търси опитен графичен дизайнер, който да стане част от динамичния и растящ Маркетинг екип в компанията.

Изисквания:
∙ Професионален опит в областта на графичния дизайн, предпечатната подготовка, създаването на рекламни материали
∙ Отлични умения в работата с Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Illustrator
∙ Креативност и творчески подход към поставените задачи
∙ Внимание към детайла и спазване на корпоративни графични изисквания
∙ Умение за добра организация на работата и спазване на срокове

Задължения:
∙ Оформяне и предпечат на рекламни материали – брошури, листовки, плакати, покани и други
∙ Оформяне и предпечат на рекламни публикации за различни медии – рекламни карета, ПР статии и други
∙ Оформяне и предпечат на брандирани фирмени материали – визитки, пликове, тефтери и други
∙ Оформяне и предпечат на проекти за POS материали и брандиране на търговски обекти
∙ Участие в изготвянето на рекламни концепции, графични рекламни послания
∙ Грижа за цялостната графична визия на компанията и марките, които тя представлява на пазара
∙ Обработка на снимки

Ние предлагаме:
∙ Динамична среда в сферата на фармацията
∙ Разнообразни проекти
∙ Отлични условия на работа

Ако проявявате интерес към позицията, моля изпратeте актуално CV и портфолио с ваши графични проекти в срок до 15 октомври 2015.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати! Конфиденциалността е гарантирана.

Ведра Интернешънъл АД търси да назначи медицински представители

Във връзка с разширяването на своята дейност, Ведра Интернешънъл АД търси да назначи медицински представители за работа с аптеки за Стара Загора и регион:

Отговорности:

  • Посещения на аптеки в съответния регион с цел представяне на продуктите от портфолиото на компанията;

  • Организиране на регионални срещи с фармацевти, изготвяне и изнасяне на презентации;

  • Предлагане на оферти, свързани с активностите по продукти, към аптеките в дадения регион;

  • Участие в регионални и национални форуми – симпозиуми, конференции, обучения;

  • Проучване и следене динамиката на пазара в съответния регион;

  • Изготвяне на ежедневни отчети за извършените посещения, както и седмични анализи на пазарната ситуация;

Изисквания:

  • Висше образование;

  • Добри комуникативни и презентационни умения;

  • Самостоятелност, възможност за лесна адаптация и работа в екип;

  • Шофьорска книжка и опит поне 1 година;

  • Възможност за интензивно пътуване в съответния регион;

  • Компютърна грамотност - MS Office – Word, Excel, Power Point;Intеrnеt;

  • Опит на подобна позиция e предимство;

  • Владеенето на английски или немски език е предимство;

Компанията предлага:

  • Работа в международна компания с млад и амбициозен екип;

  • Продуктови обучения и обучения, повишаващи квалификацията на служителите;

  • Служебен автомобил, таблет и мобилен телефон;

  • Възнаграждение – твърдо месечно заплащане и допълнително бонифициране, обвързано с резултатите; допълнителен социален пакет;

  • Дългосрочна заетост;

  • Възможности за развитие;

Моля, изпращайте Вашите автобиографии и мотивационни писма на е-мейл:  office@vedrainternational.eu в срок до 01.03.2015 г.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността е гарантирана.

Месторабота: Стара Загора